автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдв'яними святами

Поради водіям

Поради водіям

1/05/2019

Щоб безпечно здійснити поїздку необхідно бути виспаним, особливо якщо ця поїздка на великі дистанції. Плануйте свою поїздку так, щоб їхати вранці. Якщо ви їдете в ночі, відсутність світла погіршить видимість, яку може посилити сніг або дощ. Крім того, ви, швидше за все, станете сонними вночі, що може призвести до нещасного випадку.

Не забудьте зробити це принаймні за день до запланованої подорожі. Наприклад, якщо дощ / сніг очікується з 15:00 до 18:00, ви можете запланувати прокинутися раніше, і поїхати до початку очікуваних несприятливих погодніх умов

Ходова

Ходова забезпечує керованість, комфорт, динаміку й безпеку для водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.Основні й додаткові елементи (пружини, ресори, буфери стиснення, гумово-металеві шарніри), амортизатори. Через спрацювання цих елементів зменшується кліренс, змінюються кути встановлення коліс, машина менш впевнено тримається дороги. Від сильного удару в ямку може суттєво змінитися «розвал-сходження». Тоді зростає опір коченню передніх коліс й збільшується витрата палива. Інша неприємність — на великих відстанях підвищується ризик «зжувати» гуму внаслідок відхилення розвалу від норми. Зміна плеча обкатки зумовлює курсову нестійкість, погану керованість і спрацювання підшипників. Авто зі значно зміненими кутами встановлення коліс може підвести: під час виїзду із сухого асфальту на мокрий машину почне «заносити».

Стан гальм

Проблеми зазвичай видають сторонні шуми, свисти й відхилення від прямолінійної траєкторії руху під час гальмування.

Рідини

Перевірити рівень палива, масла та гальмівної рідини

Електрична система

Якщо пробіг автомобіля значний, не зайве перевірити генератор: регулятор напруги, діодний міст і рівень струму зарядки. Генератор, що працює з відхиленнями, не забезпечує нормальної підзарядки акумулятора. Наслідок — АКБ повністю розряджається і двигун заглухає.Поширена проблема — спрацювання або послаблення ременя генератора.

Тип та стан шин

В залежності від пори року використовуйте рекомендовані типи шин. Якщо ви не живете в районі, де трапляються сильні снігопади, вам потрібно врахувати, куди ви йдете. Якщо ви проїжджаєте по дорозі через гори або рухаєтеся далі на північ, перейдіть від всесезонних до зимових шин.

Поділитися :

Заплануйте уроки водіння у нас !