автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдв'яними святами

Безпечне водіння

Безпечне водіння

3/05/2019

Що таке безпечне водіння ? - це навички водіння,що обумовлюють зменшення ризиків в дорозі, передбачення ситуацій і прийняття безпечних, обгрунтованих рішень.

На дорогах, водії зустрічаються з декількома факторами, які можуть вплинути на їх водіння. Хоча деякі з них знаходяться поза контролем водія, психологічні чинники можуть контролюватися водієм, якщо він знає, на що звернути увагу:
- подолати негативні психологічні фактори, такі як непотрібний стрес, стомлюваність, емоційний гнів. Сідайте за кермо з добрим настроєм і позитивним ставленням до інших учасників дорожнього руху

Аварії автомобів майже завжди є результатом серії подій. Поєднання швидкості, місця удару та розміру об'єкта, що піддається впливу, може визначити ступінь тяжкості аварії. Сюди також необхідно взяти до уваги використання ременя безпеки. Такі речі, як подушки безпеки, дитячі сидіння та підголовники служать для захисту водіїв і пасажирів і зменшують ризик травм в разі аварії.

Орієнтація на дорозі і адаптація до навколишнього середовища

Використовуння правила двох секунд для наступних об’єктів *

Знання гальмівного шляху вашого автомобіля

Знання часу реакції

Небезпека навколишнього середовища ( дощ, сніг, лід )

Автомобільні аварійні ситуації

Поділ дороги

Проходження і необхідна видимість відстаней

Право проїзду

Регулювання швидкості та залізничні переходи

* Правило 2 секунд : основний принцип полягає в вимірі дистанції до найближчого автомобіля не в корпусах і метрах, а в секундах.
Для реалізації правила на практиці слід вибрати орієнтир для автомобіля, який рухається попереду, і засікти час його проходження. Якщо цю дистанцію вдалося пройти швидше, ніж за дві секунди, її треба збільшити. Правило дозволяє:
по-перше, адекватно оцінити небезпеку
по-друге, вчасно зробити необхідні кроки для її усунення
Дистанція повинна бути такою, щоб водій зміг знизити швидкість і зробити маневр, уникаючи зіткнення.
Не забувайте: на слизькій трасі дистанція збільшується в кілька разів

Поділитися :

Заплануйте уроки водіння у нас !