автошкола Вердант вітає з Новорічно-Різдв'яними святами

Вибір автомобільного реєстратора

Вибір автомобільного реєстратора

1/08/2019

Автореєстратор при аварійній ситуації максимально точно зафіксує події. Це дозволить розібратися в причинах виникнення події. Щоб його вибрати, необхідно враховувати технічні характеристики.

Головні вимоги до відео :

- наявність дати, місця події та часу. Тому купуйте відеореєстратор з модулем GPS, у якого є всі ці функції.

Крім функції запису відео, моделі з GPS-модулем можуть служити як радардетектори і оповіщати про контрольні місця встановлених камер на дорогах.

Вибір авто відеореєстратора за технічними характеристиками :

Відеореєстратори бувають стаціонарні і та з кріпленням на дзеркало заднього виду.

Стаціонарні кріпляться до лобового скла на присоску і мають зручну систему регулювання, яка дозволяє повернути апарат в потрібну сторону.

Технічні характеристики :

Під словосполученням «роздільча здатність запису» мається на увазі чіткість зображення, тобто деталізація дрібних об'єктів. Чим більше розширення, тим якість зображення на відеозйомці буде краща. Вимірюється в пікселях.
Типи роздільчої здатності: різниця в якості зображення між Super і Full HD помітна на око, вночі у більшій мірі, вдень - в меншій. Тому доплачувати за роздільчу здатність Super HD не варто,а якщо обидва варіанти можна купити за порівняно одну ціну, то вибирайте гаджет з більш кращою роздільчою здатністю.
HD 1280х720 - відрізняється високою чіткістю. Може позначатися як НD-720. Застарілий формат, номери можуть читатися погано або бути повністю невидимими вночі.
Full HD 1920х1080 - позначаються як HD-1080. Номери читаються з 10-12 метрів. Рекомендуємо брати такі пристрої. Але слід зазначити що деякі виробники хитрують і пишуть відео в форматі HD, а насправді пристрій його програмно розтягує до Full HD. В результаті - розмите зображення і погано читаються авто номери.
Super HD 2304х1296 - є максимальним. Номери читаються з відстані 13-15 метрів. Також існують реєстратори з дозволом Wide Full HD (2580x1080), який надає широкоформатний режим 21: 9.

Якість запису відеореєстратора залежить від трьох основних компонентів - процесора, об'єктива і матриці. Найвідоміші процесори - Ambarella, Novatek, AIT. Матриці - OmniVision, Sony. Об'єктив повинен обов'язково бути скляний і мати від п'яти до семи лінз. Всі пристрої, які не володіють даними компонентами - можуть розчарувати. Хоча наявність хорошого об'єктиву і потужного процесора - не гарантія гарного відеозапису. Щоб переконатися в якості запису - потрібно подивитися відзняті ролики. До речі, багато пристроїв бувають без екрану. В цьому немає нічого страшного, адже за допомогою модуля Wi-Fi можна з'єднатися зі смартфоном і переглядати потрібні фрагменти. Також при допомозі Wi-Fi оновлюється гаджет, змінюваться налаштування.

Функція призначена для зберігання відеоінформації. Поширеними форматами є: MPEG, M-JPEG, MPEG4 і H.264. Найсучаснішим вважається H.264 (MPEG4 part 10). Цей формат продукує файли маленького обсягу, при мінімальних втратах якості зображення.

Чутливість це мінімальна освітленість об'єкту зйомки, при якому виходить зображення в нормальній якості. Вимірюється чутливість в люксах. маленька чутливість відеореєстратора - це добре. Наприклад, чутливість 1 люкс вважається гірше, ніж 0.5 люкс. Більшість відео реєстраторів оснащені матрицею CMOS, яка здатна перетворювати світло в електричний сигнал. Ці матриці мають гарну роздільчу здатність, але погану чутливість. Такі параметри дозволяють пристрою робити нормальну зйомку в місті при включених ліхтарях і світлі фар. А ось в темряві вони практично нічого не бачать. Корисна функція HDR (High Dynamic Range), яка покликана поліпшити якість відеозапису в складних умовах зйомки (ніч, яскраве сонце).

Поділитися :

Заплануйте уроки водіння у нас !